Przewóz osób busami
Busy ze Szczecina:

Polska: +48 512121282 Holandia: +31 687-26-24-66

Prowadzimy przewóz osób z woj. pomorskiego oraz zachodniopomorskiego na trasie: SZCZECIN - HOLANDIA oraz SZCZECIN - NIEMCY. Dowozimy swoich pasażerów pod wskazany adres w wybranej lokalizacji a przy dłuższej współpracy, oferujemy duże zniżki naszym stałym klientom!

Zobacz nasze promocje

Przewozy do Holandii – start ze Szczecina

Jesteśmy firmą zajmującą się przewozem osób na trasach Polska-Holandia oraz Holandia-Polska. Działamy na terenie województw zachodniopomorskiego i pomorskiego, odbierając klientów z wielu miast mieszczących się na ich terenie, w tym ze Szczecina i jego najbliższych okolic.

Busy do Niemiec - Busy do Holandii - Busy ze Szczecina
Wyjazdy codziennie ok godziny 09:30. Podjeżdżamy i odwozimy pod wskazany adres

W trosce o pełen komfort klientów oraz z chęci świadczenia usług na jak najwyższym poziomie, nasi pasażerowie transportowani są z adresu pod adres, co oznacza, że kontaktując się z firmą Needer, mają oni możliwość umówienia się z kierowcą indywidualnie w dowolnie wybranym miejscu, jak i dotarcia prosto pod wymieniony adres w mieście docelowym w Holandii. Firma transportowa odbiera pasażerów spod adresów zamieszkania lub innych, wskazanych w trakcie rezerwowania przewozu i zawozi prosto do celu. Codziennie odbywamy kursy do miast rozmieszczonych na całym obszarze Holandii. Są to między innymi Emmen, Enschede, Arnhem, Venlo, Eindhoven, Apeldoorn, Zwolle, Ede, Amersfoort, Oss, Tilburg, Almere, Lelystad, Breda, Utrecht, Roosendaal, Gouda, Dordrecht, Den Haag, Rotterdam, Amsterdam, Bergen czy Hoorn. Busy ruszające z Polski do Holandii startują rano, natomiast wracające do kraju – wieczorem. Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie.

Zarezerwuj transport busem ze Szczecina do Holandii - skontaktuj się z nami już dzisiaj !

Przedstawiamy przykładowe trasy przejazdu busów Needer ze Szczecina do Holandii:

Zadzwoń i zarezerwuj przejazd do Holandii ze Szczecina: 512121282

Needer - busy do Holandii i Niemiec ze Szczecina