Przewóz osób busami
Przewozy ze Słupska do Holandii:

Polska: +48 512121282 Holandia: +31 687-26-24-66

Prowadzimy przewóz osób z woj. pomorskiego oraz zachodniopomorskiego na trasie: SŁUPSK - HOLANDIA oraz SŁUPSK - NIEMCY. Dowozimy swoich pasażerów pod wskazany adres w wybranej lokalizacji a przy dłuższej współpracy, oferujemy duże zniżki naszym stałym klientom!

Zobacz nasze promocje

Busy do Holandii ze Słupska

Firma transportowa Needer to zadowolenie z przewozu i pełen komfort pasażerów, o który troszczą się nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Działamy na terenie dwóch województw – zachodniopomorskiego i pomorskiego, proponując transport osób i niewielkich paczek na trasach Polska-Holandia oraz Holandia-Polska. Ruszamy z kilkunastu miast na Pomorzu. Poza Słupskiem odbieramy naszych pasażerów między innymi z okolic: Smołodzina, Dębnicy Kaszubskiej, Damnicy, Potęgowa, Siemianic, Bydlina i innych mijec położonych w promieniu 30 km.

Busy do Niemiec - Busy do Holandii - Busy ze Słupska
Wyjazdy codziennie ok godziny 06:00. Podjeżdżamy i odwozimy pod wskazany adres

Potrzebujesz transportu ze Słupska do Holandii? Szukasz sprawdzonego i pewnego przewoźnika, z którym dotrzesz bezproblemowo w określone miejsce? Rozwiążemy Twój problem! Oferujemy przewóz osób busami na trasie Słupsk-Holandia. Naszego przewoźnika cechuje najwyższa jakość usług -  zatrudniamy tylko wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem w zakresie przewozów międzynarodowych, żeby każdy z naszych pasażerów mógł się czuć bezpiecznie. Dodatkowo, sprawą najwyższej wagi jest dla nas stan techniczny naszych pojazdów. Nieustannie sprawdzamy sprawność busów, bo Państwa komfort i bezpieczne dowiezienie do celu jest naszym priorytetem. Busy do Holandii ze Słupska są komfortowymi pojazdami o dużej przestrzeni, spełniają wszystkie europejskie wymagania, mają zapewnioną klimatyzację oraz szerokie i wygodne fotele, a cała przestrzeń jest czysta i nowoczesna. Jeśli zależy Państwu na wygodzie oraz bezpieczeństwie, to wybór jest jeden. Po więcej informacji zapraszamy do pozostałych zakładek na naszej stronie internetowej lub do bezpośredniego kontaktu z nami - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Do zobaczenia w podróży!

Zarezerwuj transport busem ze Słupska do Holandii - skontaktuj się z nami już dzisiaj !

Przedstawiamy przykładowe trasy przejazdu busów Needer ze Słupska do Holandii:

Zadzwoń i zarezerwuj przejazd do Holandii ze Słupska: 512121282

Needer - busy do Holandii i Niemiec ze słupska