Przewóz osób busami
Przewozy do Holandii z Malborka:

Polska: +48 512121282 Holandia: +31 687-26-24-66

Prowadzimy przewóz osób z woj. pomorskiego oraz zachodniopomorskiego na trasie: MALBORK - HOLANDIA oraz MALBORK - NIEMCY. Dowozimy swoich pasażerów pod wskazany adres w wybranej lokalizacji a przy dłuższej współpracy, oferujemy duże zniżki naszym stałym klientom!

Zobacz nasze promocje

Busy do Holandii z Malborka

Witamy na stronie firmy Needer. Jeśli tutaj trafiłeś, prawdopodobnie szukasz niedrogiego busa z Malborka do Holandii. Mamy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę. Jesteśmy profesjonalną firmą przewozową, która od wielu lat zajmuje się transportem osób z Polski do Holandii oraz z Holandii do Polski. Posiadamy nowoczesne i komfortowe busy, które kursują codziennie (również w soboty, niedziele i święta) Wyjeżdżamy z Malborka ok godz. 3, natomiast z Holandii wyjeżdżamy przed wieczorem. Świadczymy usługi na zasadzie z adresu pod adres.

Busy do Niemiec - Busy do Holandii - Busy z Malborka
Wyjazdy codziennie ok godziny 03:00. Podjeżdżamy i odwozimy pod wskazany adres

Aby zarezerwować przewóz osób lub paczek do Holandii z Malborka lub innego miejsca znajdującego się na terenie województw pomorskiego lub zachodniopomorskiego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez nasz profil na facebooku. Wystarczy wysłać SMS pod numer 512 12 12 82 lub wiadomość elektroniczną na nasz adres mailowy. Wiadomości elektroniczne muszą zawierać numer telefonu pod jakim mamy się kontaktować. Po otrzymaniu zamówienia zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić termin, godzinę oraz dokładny adres odbioru. Poprawnie dokonana rezerwacja, zostanie przez nas potwierdzona a w dniu wyjazdu kierowca zadzwoni do Ciebie zanim podjedzie pod ustalony adres.

Zarezerwuj transport busem z Malborka do Holandii - skontaktuj się z nami już dzisiaj !

Przedstawiamy przykładowe trasy przejazdu busów Needer z Malborka do Holandii:

Zadzwoń i zarezerwuj przejazd do Holandii z Malborka: 512121282

Needer - busy do Holandii i Niemiec z Malborka