Przewóz osób busami
Busy do Holandii z Koszalina:

Polska: +48 512121282 Holandia: +31 687-26-24-66

Prowadzimy przewóz osób z woj. pomorskiego oraz zachodniopomorskiego na trasie: KOSZALIN - HOLANDIA oraz KOSZALIN - NIEMCY. Dowozimy swoich pasażerów pod wskazany adres w wybranej lokalizacji a przy dłuższej współpracy, oferujemy duże zniżki naszym stałym klientom!

Zobacz nasze promocje

Przewozy do Holandii – busy z Koszalina

Jeżeli szukasz niedrogiego przewozu busem z Koszalina do Holandii, a oprócz bezpieczeństwa transportu, pod uwagę bierzesz także komfort, trafiłeś idealnie. Jesteśmy firmą od ośmiu lat świadczącą usługi z zakresu przewozu osób z Polski do Holandii oraz z Holandii do Polski. Działamy na terenie dwóch województw – zachodniopomorskiego i pomorskiego, z których odjeżdżają nasze nowoczesne busy. Kursy mają miejsce codziennie (także w soboty i niedziele) – z Polski ruszamy nad ranem, natomiast z Holandii wieczorem. Pasażerowie przewożeni są na zasadzie z adresu pod adres, co oznacza, że są odbierani spod adresu zamieszkania (lub innego adresu określonego w zamówieniu) oraz odwożeni bezpośrednio pod wskazany adres docelowy.

Busy do Niemiec - Busy do Holandii - Busy z Koszalina
Wyjazdy codziennie ok godziny 07:00. Podjeżdżamy i odwozimy pod wskazany adres

W najbliższym czasie planujesz wyjazd do Holandii, ale jeszcze nie zdecydowałeś się na środek transportu? Wybierz bezpieczeństwo, komfort i punktualność! Oferujemy przejazdy busami do Holandii z Koszalina. Od teraz możesz jechać bezpośrednio ze swojego miasta i nie stresować się przesiadkami, tylko zająć się wypoczynkiem. W końcu przejazd naszymi pojazdami to prawdziwy wypoczynek - ciągle sprawdzamy stan techniczny busów, dbamy o najwyższą czystość, zapewniamy komfortowe i przestronne fotele oraz klimatyzację. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych kierowców z doświadczeniem, którzy zawsze bezpiecznie dowiozą Państwa na miejsce. Mamy duże doświadczenie w transporcie międzynarodowym, dzięki temu każdy nasz wyjazd kończy się sukcesem. Wybierz sprawdzony przewóz osób na trasie Koszalin-Holandia. Więcej informacji oraz aktualny rozkład jazdy możesz znaleźć w pozostałych zakładkach na naszej stronie internetowej oraz kontaktując się bezpośrednio z nami - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przewozy busem do Holandii jeszcze nigdy nie były takie proste i przyjemne! Do zobaczenia w podróży!

Zarezerwuj transport busem z Koszalina do Holandii - skontaktuj się z nami już dzisiaj !

Przedstawiamy przykładowe trasy przejazdu busów Needer z Koszalina do Holandii:

Zadzwoń i zarezerwuj przejazd do Holandii z Koszalina: 512121282

Needer - busy do Holandii i Niemiec z Koszalina