Przewóz osób busami
Przewozy do Holandii z Kościerzyny:

Polska: +48 512121282 Holandia: +31 687-26-24-66

Prowadzimy przewóz osób z woj. pomorskiego oraz zachodniopomorskiego na trasie: KOŚCIERZYNA - HOLANDIA oraz KOŚCIERZYNA - NIEMCY. Dowozimy swoich pasażerów pod wskazany adres w wybranej lokalizacji a przy dłuższej współpracy, oferujemy duże zniżki naszym stałym klientom!

Zobacz nasze promocje

Busy z Kościerzyny do Holandii

Trasę Kościerzyna - Holandia busy firmy Needer pokonują codziennie także w weekendy i święta. Naturalnie jeździmy w obie strony. Poza pasażerami przewozimy także niewielkie paczki. Nasze busy to samochody najwyżej kilkuletnie, wyposażone w klimatyzację i systemy nawigacyjne, umożliwiające omijanie zakorkowanych dróg. Nasi kierowcy to odpowiedzialni pracownicy, którzy znają przejeżdżane trasy i których największa troską jest bezpieczeństwo pasażerów.

Busy do Niemiec - Busy do Holandii - Busy z Kościerzyny
Wyjazdy codziennie ok godziny 05:00. Podjeżdżamy i odwozimy pod wskazany adres

Busy NEEDER z Kościerzyny do Holandii dojeżdżają do Amsterdamu, Hagi, Rotterdamu, Bergen op Zoom. Zanim busy dotrą do miejscowości kończących trasę, zawożą pod wskazany adres wszystkich pasażerów z Pomorza. Trasy układane są optymalnie pod kątem miejsca odbioru i dowozu pasażera. Wyjazd z Kościerzyny ok godz. 5. Kierowcy podjeżdżają pod wskazany w rezerwacji adres, wcześniej informując telefonicznie, że zbliżają się do ustalonego miejsca. Nasza oferta dotyczy także miejscowości w pobliżu Kościerzyny. takich jak Stężyca, Łubiana czy Lipusz. Wszędzie tam dojedziemy i zabierzemy pasażerów do Holandii. Gwarantujemy solidne podejście od oferowanych usług.

Zarezerwuj transport busem z Kościerzyny do Holandii - skontaktuj się z nami już dzisiaj !

Przedstawiamy przykładowe trasy przejazdu busów Needer z Kościerzyny do Holandii:

Zadzwoń i zarezerwuj przejazd do Holandii z Kościerzyny: 512121282

Needer - busy do Holandii i Niemiec z Kościerzyny