Przewóz osób busami
Busy do Holandii z Gdańska:

Polska: +48 512121282 Holandia: +31 687-26-24-66

Prowadzimy przewóz osób z woj. pomorskiego oraz zachodniopomorskiego na trasie: GDAŃSK - HOLANDIA oraz GDAŃSK - NIEMCY. Dowozimy swoich pasażerów pod wskazany adres w wybranej lokalizacji a przy dłuższej współpracy, oferujemy duże zniżki naszym stałym klientom!

Zobacz nasze promocje

Przewóz osób z Gdańska do Holandii

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, prawdopodobnie szukasz niedrogiego busa z Gdańska do Holandii. Trafiłeś doskonale! Jesteśmy doświadczoną firmą transportową, która od przeszło ośmiu lat zajmuje się przewozem osób oraz paczek z Polski do Holandii oraz z Holandii do Polski. Nasze nowoczesne i komfortowe busy kursują codziennie (również w soboty, niedziele i święta) – z Polski ruszają rano, natomiast z Holandii wyjeżdżają póżnym popołudniem. Przewóz odbywa się na zasadzie "z adresu pod adres".

Busy do Niemiec - Busy do Holandii - Busy z Gdańska
Wyjazdy codziennie ok godziny 04:00. Podjeżdżamy i odwozimy pod wskazany adres

Chcąc zarezerwować przewóz osób lub paczek do Holandii z Gdańska lub innego miasta znajdującego się na terenie województw zachodniopomorskiego lub pomorskiego, możesz skontaktować się z nami telefonicznie w celu zarezerwowania przewozu. Wystarczy wysłać SMS pod numer 512121282 lub wiadomość elektroniczną na nasz adres mailowy. Po otrzymaniu zamówienia zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić termin oraz dokładną godzinę odbioru. W wiadomości powinieneś zawrzeć imię i nazwisko, telefon kontaktowy (bez tego zamówienie zostanie uznane za nieważne!), datę i adres, spod którego mamy Cię odebrać, adres docelowy (dzięki tej informacji kierowca będzie mógł ustalić możliwie dogodną trasę) oraz liczbę pasażerów.

Zarezerwuj transport busem z Gdańska do Holandii - skontaktuj się z nami już dzisiaj !

Przedstawiamy przykładowe trasy przejazdu busów Needer z Gdańska do Holandii:

Zadzwoń i zarezerwuj przejazd do Holandii z Gdańska: 512121282

Needer - busy do Holandii i Niemiec z Gdańska